Volejte Po-Pá: 09 - 19 hod
+420 608 966 159

Zpracování osobních údajů

money

Uděluji tímto ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, společnosti NO RISK Capital s.r.o. (správce osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) se sídlem Tyršova 1840/10, 702 00 Ostrava, IČ: 293 89 585 (dále jen „NO RISK“), časově neomezený souhlas ke zpracování mých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, datum narození, telefon, email, (případně další údaje poskytnuté ve formulářích na webových stránkách www.fajny-uver.cz a www.fajnyuver.cz za účelem:

  • nabízení a informování o službách a produktech společnosti NO RISK,
  • k přizpůsobení obsahu a/nebo úpravy těchto webových stránek pro jednotlivého uživatele,
  • k vytváření statistických údajů o uživatelích internetových stránek společnosti NO RISK.

Souhlas poskytuji na dobu neurčitou a dobrovolně. Beru na vědomí, že souhlas mohu kdykoliv odvolat prostřednictvím e-mailové adresy info@fajny-uver.cz. Jsem si vědom svého práva přístupu k osobním údajům poskytnutým společnosti NO RISK, jakož i práva na opravu takových osobních údajů, a dále svého práva požadovat při splnění zákonem stanovených podmínek od společnosti NO RISK vysvětlení a odstranění případného závadného stavu, a to zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací osobních údajů.

Individuální řešení

Vždy hledáme optimální řešení podle potřeb a možností klienta

Rychlost, efektivita

Navštívíme Vás do 1 dne od podání žádosti

Profesionální přístup

S námi vždycky víte, na čem jste. Jednáme férově a narovinu.

Dlouhodobé zkušenosti

Pomohli jsme již mnoha klientům vyřešit jejich finanční situaci

Krátkodobá půjčka

Překlenovací úvěr na krátké období Vám ušetří velké starosti. Získejte potřebné finanční prostředky snadno, rychle a bez skrytých poplatků. Stačí online vyplnit nezávaznou žádost.

Získejte úvěr od 1,5 % p.m.

Dlouhodobý úvěr

Někdy stačí málo a banky vám úvěr odmítají poskytnout. Nevzdávejte se svých snů! Naše úvěry ručené nemovitostí pomáhají lidem splnit si svůj sen. Nabízíme bezúčelové úvěry se splatností až 20 let!

Získejte až 10 mil. Kč

Řešení exekucí

Ohrožuje Vaši nemovitost exekuce nebo dražba? Svěřte své starosti do rukou profesionálů. Máme bohaté zkušenosti s exekucemi i zastavením dražby. Vyřídíme potřebnou agendu za Vás!

Jak Vám pomůžeme?