Volejte Po-Pá: 09 - 19 hod
+420 608 966 159

O nás

Jsme česká finanční společnost. Již 9 let působíme v rámci celé České republiky v oblasti pomoci lidem, kteří se dostali do tíživé finanční situace.

Jsme připraveni pomoci Vám v mnoha oblastech:

czech_money

  • Krátkodobé půjčky, dlouhodobé úvěry – výhodná úroková sazba, bez prokazování účelu
  • Výkup a pronájem nemovitosti – hrozí Vám dražba a prodej nemovitosti pod cenou? Odkoupíme Vaši nemovitost a následně Vás v ní necháme bydlet v nájmu. Nemusíte tak hledat nový domov, složitě se stěhovat a platit vysoké nájmy. Jakmile Vám to Vaše finanční situace dovolí, nemovitost Vám následně prodáme zpět za jasně dohodnutých podmínek předem.
  • Ochrana před věřiteli, právní servis – poskytneme Vám odbornou pomoc při jednání a komunikaci s Vašimi věřiteli, pomůžeme Vám snížit výši Vašich závazků na nejnižší nutnou míru. Poskytneme Vám odborný právní servis.

Individuální řešení

Vždy hledáme optimální řešení podle potřeb a možností klienta

Rychlost, efektivita

Navštívíme Vás do 1 dne od podání žádosti

Profesionální přístup

S námi vždycky víte, na čem jste. Jednáme férově a narovinu.

Dlouhodobé zkušenosti

Pomohli jsme již mnoha klientům vyřešit jejich finanční situaci

Pomůžeme všem

Zasazujeme se o profesionální řešení i komplikovaných finančních situací, kdy se k Vám ostatní finanční společnosti obracejí zády. Využijte online formulář a popište nám svou situaci. Pomůžeme Vám ji vyřešit.

Ochrana před věřiteli

Někdy stačí málo a banky Vám úvěr odmítají poskytnout. Nevzdávejte se svých snů! Naše nebankovní hypotéky Vám pomůžou vyřešit Vaši finanční situaci. Nabízíme bezúčelové úvěry se splatností až 20 let!

Získejte až 10 mil. Kč

Řešení exekucí

Ohrožuje Vaši nemovitost exekuce nebo dražba? Svěřte své starosti do rukou profesionálů. Máme bohaté zkušenosti s řešením exekucí a zastavováním dražeb. Vyřídíme potřebnou agendu za Vás!

Jak Vám pomůžeme?