Volejte Po-Pá: 09 - 19 hod
+420 608 966 159

Oddlužení

153

Nezvládáte splácet své finanční závazky? Máte více věřitelů, kterým dlužíte?

 • Zdarma zhodnotíme Vaši situaci a navrhneme optimální řešení

  Posoudíme s Vámi individuálně Vaši situaci a pomůžeme Vám najít optimální řešení.

 • Snížíme hodnotu Vašich dluhů

  Insolvenční soud Vám může prominout až 70 % vašich závazků. Pokud splníte podmínky oddlužení a uhradíte alespoň 30% všech dluhů, soud Vám následně zbytek Vašich závazků odpustí. Při osobním bankrotu navíc dojde k pozastavení všech exekučních řízení.

 • Poskytneme Vám potřebné právní poradenství

  Pomůžeme Vám vyjednat s Vašimi věřiteli co optimální podmínky. Pomůžeme Vám se zpracováním veškeré potřebné dokumentace, poskytneme Vám odbornou pomoc při jednání a komunikaci s insolvenčním soudem.

 • Provedeme Vás procesem oddlužení až ke zdárnému konci bez dluhů

 • Jednáme rychle

  Přijedeme k Vám do dvou pracovních dnů. Neváhejte nás kontaktovat.

Oddlužení fyzické osoby

Pomůžeme Vám začít nový život bez dluhů, vymahačů a exekutorů. S oddlužením a vyhlašováním osobních bankrotů máme bohaté zkušenosti. Víme, co vše je třeba splnit a zařídit, obstaráme vše potřebné. Popište nám svoji situaci v online formuláři nebo nám zavolejte na naši infolinku. ZDARMA Vám poradíme, jak situaci řešit.

Oddlužení manželů

Nechte svou rodinu opět nadechnout a využijte náš odborný právní servis při oddlužení manželů. Výhoda společného oddlužení manželů je v tom, pokud mají manželé některé, popřípadě všechny, závazky uzavřeny společně, potom se do společného oddlužení manželů započítávají pouze jedenkrát. Tím se významně snižuje jejich společný dluh.

Pokud by se manželé oddlužovali každý zvlášť, musel by si každý uvést ne jen svoje samostatně uzavřené závazky, ale i ty společné. Další výhodou společného oddlužení manželů je, že náklady na insolvenčního správce, které jsou rozloženy v měsíčních splátkách po celou dobu 5 let oddlužení jsou v případě společného oddlužení manželů nižší, než kdyby se každý z manželů oddlužoval samostatně. Kontaktujte nás, oddlužení manželů realizujeme odborně, spolehlivě a za příznivých podmínek.