Volejte Po-Pá: 09 - 19 hod
+420 608 966 159

Časté otázky

Často se ptáte:

Pomocí online formuláře na našich stránkách.
Vyplňte nezávaznou online žádost o půjčku/úvěr. Naši finanční poradci žádost posoudí, sdělí Vám všechny potřebné informace a navrhnou vhodné řešení.

Pomocí zákaznické infolinky 608 966 159
Kontaktujte nás na čísle 608 966 159 a sdělte nám údaje o Vás a Vaší nemovitosti. Sdělte nám výši půjčky a dobu splatnosti. Naši finanční poradci žádost posoudí, sdělí Vám všechny potřebné informace a navrhnou vhodné řešení.

  1. Platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, občanský průkaz manžela/manželky a druhý doklad totožnosti, případně ručitele.
  2. Nemovitost v osobním vlastnictví nebo družstevní byt (popřípadě ručitele s nemovitostí).
  3. Aktuální výpis z katastru nemovitostí (někdy bývá označován jako list vlastnictví, nebo zkráceně LV). Tento jsme v některých případech schopni opatřit si také sami.
  4. Nabývací titul, tedy listinu, kterou prokážete, že jste vlastníkem nemovitosti (může to být kupní smlouva, darovací smlouva, kolaudační rozhodnutí, atd.).

Ne. Před podepsáním smlouvy neplatíte žádné skryté poplatky ani poplatky předem. S našimi půjčkami souvisí pouze jediný poplatek, a to poplatek za poskytnutí úvěru/půjčky splatný v den podpisu smlouvy.

Ano. Poskytneme Vám odbornou pomoc s Vašim oddlužením a vyřešením finančních problémů. Pomůžeme vyjednat s Vašimi věřiteli co nejoptimálnější podmínky. V procesu oddlužení Vám může insolvenční soud prominout až 70 % vašich závazků. Provedeme Vás procesem oddlužení až ke zdárnému konci bez dluhů.

Půjčka/úvěr je zajištěna zástavním právem k nemovitosti. Nemovitost můžete mít v osobním vlastnictví (dům, byt, chata, komerční prostory…) nebo se může jednat o nemovitost ve vlastnictví třetí osoby – ručitele. K žádosti o půjčku si připravte výpis z katastru nemovitostí ne starší než 3 měsíce nebo jiné doklady dokazující, že jste Vy nebo ručitel vlastníkem nemovitosti.

Ano. Úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit. Za předčasné splacení není účtován žádný poplatek navíc. O záměru splatit úvěr předčasně nás vždy předem informujte, a my Vám počítáme přesnou výši zůstatku úvěru.

Vždy nám dejte vědět, že se se splátkou zpozdíte. V případě informování z Vaší strany o zpoždění splátky jsme schopni tuto záležitost akceptovat.

Vždy nám dejte vědět, že se Vaše finanční situace změnila, a že nebudete moct úvěr dlouhodobě splácet. Můžeme upravit splátkový kalendář nebo se dohodnout na jiném řešení.

Řešení problémů

+420 608 628 888

Volejte Po-Pá: 9 -19 hodin. Nebo nám nechte kontakt a zavoláme vám zpět.

Zavoláme Vám zpět

Náš profesionální finanční poradce Vás bude kontaktovat v čase, který určíte.